Současnost klubu

V současné době klub ABŠ navazuje na svou tradici a prvotní poslání. Tím je především sdružování lidí, kteří sdílí a podporují stejné hodnoty a chtějí se aktivně podílet na nejrůznějších akcích. Dále jde o kulturní, vzdělávací a společenskou činnost. Klub má cca 300 svých členů. Členem klubu se může stát každá osoba bez ohledu na věk, vyznání apod. Např. Student, podnikatel, politik atd., který vyznává stejné ideologické postoje a který chce být aktivním spolupracovníkem a podílet se aktivně na dění v klubu.

Klub ABŠ sídlí ve Zlíně (Vila Tomáše Bati) a má pobočky po celé ČR, na Slovensku pak samostatné Kluby ABŠ. V Polsku zase Klub Ideí Tomasza Baty v Chelmeku a po celém světě spoustu členů a příznivců.
Klub ABŠ v čele s členy vedení klubu (výboru) vyvíjí aktivní činnost vedoucí ke spolupráci s dalšími organizacemi, nebo podniky a institucemi. Každý člen klubu má svá práva i své povinnosti – viz. Stanovy klubu, kterými se řídí.

Klub ABŠ je samostatnou organizací s historií přes 80 let. Od roku 2015 figurujeme jako zapsaný spolek, tak jak nám ukládá nový občanský zákoník.

Pokud s námi chcete spolupracovat, ozvěte se nám telefonicky nebo mailem.

Pokud nás chcete podpořit finančně, můžete zaslat příspěvek na náš účet.

Bankovní institut:
KB Zlín